דברו איתנו

052-2911188

מלווים חברות להצלחה

השאיפה לסייע לחברות ולארגונים לפרוץ גבולות מקצועיים ופיננסיים הובילה אותי ללימודי תקשורת ויעוץ עסקי – ובהמשך לשורה של תפקידי ניהול בכירים בעולמות יחסי הציבור. אחרי שנים רבות שבהן ליוויתי ארגונים מובילים, במסגרת תפקידי השונים, זיהיתי צורך בסוג חדש של פתרון – שילוב של ייעוץ וליווי עסקי ויחסי ציבור, שיאפשר ליזמים, לאנשי עסקים ולבעלי חברות להגדיל את הפוטנציאל העסקי ולמצב את עצמם כאוטוריטה.

ההכרה הזו הובילה אותי להקים את HK. היום, הצוות שלי ואני רותמים את הניסיון העשיר שלנו בעולמות הניהול, השיווק, התקשורת והקריא ייטיב כדי לתכנן ולהטמיע עבור לקוחותינו תהליכי עבודה מדויקים, בהתאמה לצרכיהם. אנחנו מנתחים את החברה, יוצרים תכניות עבודה ברורות עם יעדים מדידים ומלווים אותם בפעילות השוטפת, כדי לעודד צמיחה והתפתחות עסקית.

כשהתשתית העסקית והניהולית מוכנה והמסרים השיווקיים ברורים, אנחנו מייצרים עבור הלקוחות חשיפה תקשורתית באמצעי התקשורת השונים, כדי להביא את החברה למודעות של הלקוחות הפוטנציאלים ולבסס אותה כמובילה בתחומה.

מה שממשיך להניע אותנו קדימה, גם אחרי עשרות פרויקטים מוצלחים, היא השאיפה המתמדת לפיתוח פתרונות חדשים, שיקפיצו את הלקוחות שלנו לשלב הבא וישמרו את מעמדם המוביל, לאורך זמן.

לחצו כאן לייעוץ עסקי ויחסי ציבור בפחות מדקה

דילוג לתוכן